iPROSPORTS British National Masters Squash Championships 2022 - Nottingham Squash Rackets Club
Saturday 12 February 2022
Court 5Court 6Court 7 Time Court 8Court 9Court 10
WO55P
S2
Deborah Rogers (DYS)
Dawn Robinson (ESX)
 Free CourtWO45P
S1
Catherine Ruffle (KNT)
Alexandra Perry (OFE)
10:30 Free CourtWO40
M1
Natalie Lawrence (SOM)*
Karen Heron (NLD)
WO40
M2
Natalie Townsend (WKS)*
Mandy Akin (KNT)
WO75
M1
Bett Dryhurst (WOC)*
Patricia Gray (CBE)
MO75
S1
Michael Clemson (YKS)*
Ken Reid (SCO)
WO45P
S2
Diane Fenwick (YKS)
Helen Knowles (OFE)
11:00 ReservedMO60
S1
John Parkes (WOC)*
Nick Gollaglee (SOM)
 Free Court
 ReservedMO75
S2
James Dubois (SRY)*
John Smith (NLD)
MO75P
F
Robert Smith (KNT)
Allan Whittow (BUX)
11:30WO50
M1
Jillian Lilico (HFD)*
Alison Goy (NOT)
MO60
S2
Allen Barwise (CBA)
Dermot Hurford (SRY)*
 Free Court
 Break Period Break Period Break Period12:00 Break Period Break Period Break Period
MO70
S1
Keith Jones (BRK)*
Emilio Fazzi (SCO)
MO50P
F
Robert Vivian (LEC)
Andy Simpson (DYS)
WO55P
F
Polly Woodward (CHS)
Dawn Robinson (ESX)
12:30WO60P
F
Jackie Gregory (ESX)
Maureen Duke (IRL)
MO55
S1
Yawar Abbas (DCL)*
Kevin Harris (HPH)
MO45
S1
Matt Holland (HPH)*
Paul Boyle (BUX)
MO70
S2
Ian Ross (SCO)*
Terry Belshaw (CBA)
 Reserved Free Court13:00 Free CourtMO55
S2
Peter Gunter (MDX)
Nigel Stiles (SRY)*
MO45
S2
Rob Staunton (IRL)
Mike Gregory (DVN)*
MO65
S1
Robin Ridley (SCO)*
Adrian Alderton (WAL)
  WO40
M3
Hannah Wright-Davies (KNT)*
Natalie Lawrence (SOM)*
13:30WO40
M4
Kate Bradshaw (CBE)*
Natalie Townsend (WKS)*
WO45
S1
Vix Smith (SRY)*
Louisa Dalwood (HFD)
MO50
S1
Nick Wall (YKS)*
Stuart Hargreaves (YKS)
MO65
S2
Simon Evenden (NHM)
Gordon McManus (KNT)*
  WO45P
F
Catherine Ruffle (KNT)
Diane Fenwick (YKS)
14:00WO35P
F
Sophie Beake (BRK)
Gemma Barber (DOR)
WO45
S2
Rachel Calver (LEC)*
Keeley Johnson (KNT)
MO50
S2
David Youngs (NOR)
John Simpson (YKS)*
 Break Period Break Period Break Period14:30 Reserved Break Period Break Period
WO60
S1
Jill Campion (MDX)*
Susan Pynegar (NOT)
WO55
S1
Fiona McLean (SCO)*
Lisa Tolhurst (ESX)
 Free Court15:00 Free CourtMO40
S1
Darren Lewis (LEC)*
Mick Biggs (MDX)
WO35
S1
Sarah Campion (CHS)*
Heather Joy (BUX)
WO60
S2
Sian Johnson (WAL)*
Lesley Sturgess (DYS)
WO55
S2
Karen Webb (BRK)
Fran Wallis (LCN)*
 Free Court15:30 Free Court Free CourtWO35
S2
Emmeline Gale (SRY)
Leonie Holt (WKS)*
 Free CourtWO50
M2
Sarah Parr (BRK)*
Alison Goy (NOT)
WO75
M2
Ann Manley (AVN)*
Patricia Gray (CBE)
16:00 Free Court Free CourtMO35
S1
Andrew Whipp (CHS)*
Jason Pike (WKS)
 Free CourtWO65
M2
Eunice Bond (SCO)*
Rebecca Czuczman (KNT)
 Free Court16:30WO40
M5
Hannah Wright-Davies (KNT)*
Karen Heron (NLD)
WO40
M6
Kate Bradshaw (CBE)*
Mandy Akin (KNT)
MO35
S2
Nick Sutcliffe (MDX)
Phil Rushworth (SRY)*